Potřebujete se na něco zeptat? Kontaktujte nás.

Laveti nabízí kompletní služby

v oblasti podpory jakosti, zejména v kontrole jakosti vstupních materiálů a výrobků pro Automotive na všech úrovních dodavatelského řetězce. Jsme schopni pracovat s jakýmkoliv produktem na základě daných specifikací, etalonů a norem.

Běžně zajišťujeme třídění a opravy neshodných dílů - materiálů, komponentů a hotových výrobků, včetně vedení veškeré dokumentace dle systému/požadavků zákazníka.

Rovněž provádíme vstupní kontrolu materiálů, včetně evidence k reklamačnímu řízení, veškerá měření dle kontrolních plánů, audit výrobku a procesu, zajišťujeme koncovou kontrolu na lince atd.

Nabízíme širší spolupráci a podporu v řízení jakosti - zastoupení pro jakost, zpracování dokumentace (APQP, PPAP, SPC, MSA, FMEA, vyhodnocení nákladů na kvalitu apod.), poradenství pro systémy řízení jakosti ISO 9001:2008, ISO/TS 16 949:2009 a rozšířené zákaznické normy (VDA, QS a další), provádíme interní audity včetně zpracování jejich agendy.

Laveti nabízí zkušenosti a kvalifikaci v kontrole kožených surovin, látek, vynilů a nejrůznějších komponentů.

V Čechách pracujeme pro společnosti Johnson Controls, Eagle Ottawa, CH Müller, Vogl, Bridge of Weir, Mario Levi, Müller Zell, Albert Zips atd. 

Působíme v Čechách, na Slovensku a v současné době připravujeme vstup také na polský a slovinský trh.

© webdesign: Imagine Media, s.r.o.